Od lat robimy reklamę!

695 390 387

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wycinanie liter oraz grafik z folii

Drogi Kliencie!

Folia samoprzylepna - koloryJeśli chcesz poinformować swojego klienta o godzinach otwarcia swojego lokalu, sklepu, potrzebujesz reklamy dwuwymiarowej w formie liter czy też grafik z folii samoprzylepnej (logo, cyfry, litery) - zapraszamy do nas!

Oferujemy ploterowe wycinanie liter i różnych grafik z folii samoprzylepnej o różnych kolorach i wytrzymałości na warunki pogodowe. Proponujemy bardzo duży wybór kolorów.

Państwa projekt zostanie wycięty przez ploter, następnie obrany z niepotrzebnych kawałków folii samoprzylepnej i zatransferowany tak, by można go było z łatwością nakleić na pożądany obiekt.

Z chęcią doradzimy.

Zajmujemy się wycinaniem liter oraz grafik z folii samoprzylepnej. Folia samoprzylepna z serii Oracal 641 to miękka samoprzylepna folia PCV z połyskiem lub matowa. Środek klejący jest na bazie wody o permanentnej przyczepności

Materiał podkładowy - jednostronnie powlekany papier silikonowy, 137g/m2 zapewnia bezproblemowe przenoszenie folii z papieru podkładowego na docelowe podłoże. Dla uzyskania kontrastu folia biała posiada jasno niebieski podkład.

Zakres stosowania - folia nadaje się doskonale do obróbki na ploterach tnących. Zastosowanie na zewnątrz pomieszczeń: oznakowania, opisy i dekoracje w krótkim i średnim okresie czasu.

Zastosowanie we wnętrzu pomieszczeń: trwałość w zasadzie nieograniczona.

Co otrzymasz zamawiając u Nas folię?

Na terenie Poznania i okolic pomagamy w oklejeniu obiektów.

Parametry folii

Wycinanie liter i grafik z folii

Wydruki Wielkoformatowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór form reklamowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. kalendarze reklamowe, artykuły reklamowe, dlugopisy z nadrukiem, kubki z logo firmy, druk na płytach cd i dvd, nadruki na T-Shirt oraz poligrafia reklamowa.

Zapraszamy do współpracy. Satysfakcja klienta jest naszą satysfakcją.

Promocja LITERY 3D

Aktualnie litery 3D wycięte ze styroduru dostępne w promocyjnych cenach.

PROMOCJA 5%

Wydruki wielkoformatowe

Przygotowanie projektu do druku w cenie zamówienia.

PROJEKT GRATIS

Promocja WYCINANIE FOLII

Przy składaniu zamówienia zapytaj o rabat. KOD: "FOLIA2014"

SPRAWDŹ TO

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 & ACSMEDIA - Poprawny CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional

Power by KrychuGotuje - przepisy kulinarne